Virtuální kanceláře Praha

Virtuální kancelář vám umožní spravovat vaši živnost nebo firmu na dálku. S námi nezískáte pouze adresu, na které bude sídlo vašeho podnikání, ale i komplexní služby spojené s provozem klasické kanceláře. Virtuální kancelář je založena na principu sdílení kancelářských prostor i kancelářských služeb. Virtuální kancelář vás zbaví starostí se správou klasické kanceláře, ušetří náklady i váš čas a zároveň poskytuje reprezentativní místo pro obchodní jednání.

Někteří poskytovatlé virtuálních sídel nabízejí k dispozici pouze adresu obchodního sídla. S námi získáte kromě toho i další služby a hlavně možnost využívat naše kancelářské prostory i fyzicky – ať už k obchodním schůzkám nebo  školením.

Virtuální kanceláře Praha vám nabízí tyto služby

Označení sídla na budově

.

Občerstvení

Zasedací místnosti

Převzetí pošty

Fungující recepce 07 - 17 hodin

Obsluha datové schránky

WiFi

Virtuální kanceláře Praha z pohledu zákona

Zákony ČR ukládají povinnost každé nově založené společnosti či živnosti  povinnost uvést v obchodním rejstříku sídlo firmy či podikání, tzv. registrační sídlo.  Jeho součástí je doložení souhlasu majitele nemovitosti s užíváním jeho prostor jako sídla společnosti. Ne každá společnost či živnostník ovšem dokáže povolení vlastníka pronajaté kanceláře získat. Proto jsou tu Virtuální kanceláře Praha. S námi bez problémů získáte nejen sídlo, ale kompletní zázemí pro vaše podnikání v lukrativních lokalitách Prahy.

Prohlédněte si, jaké prostory můžete v rámci pronájmu virtuálního sídla využít!

Virtuální kancelář Praha 1:  Příčná 1892/4

Virtuální kancelář Praha 7: Jankovcova 1535/2a

Virtuální kancelář Praha 10: Žirovnická 3133/6

Virtuální kancelář Králův Dvůr u Berouna: Tovární 38, Králův Dvůr

Získejte virtuální sídlo pro OSVČ či firmu a zasedací místnost včetně kávy a wifi zdarma.

Volejte

+420 608 672 836