Tvorba webu

Ať už jste na samém začátku hledání informací, nevíte si rady s výběrem či jste již našli co potřebujete a chcete se zeptat na detaily, neváhejte kdykoliv vytočit infolinku +420 608 672 836 a poraďte se se zkušenými odborníky, kteří vám pomohou zvolit tu správnou variantu.

Webové stránky, domény, seo optimalizace, webhosting

Našim klientům nabízíme tvorbu webových stránek za zvýhodněné ceny. Kvalitní internetové stránky se vyplatí každému, kdo chce na internetu podnikat a prezentovat své produkty či služby.

  • Firemní webové stránky již od 6000,- Kč
  • Tvorba www stránek přesně pro váš obor podnikání za 14 dnů
  • Tvorba e-shopů
  • Webhostingové služby – vaše vlastní doména, firemní e-mail…
  • Webdesign dle vašich představ
  • Jednoduchá správa webu, kterou zvládnete i sami (pokud budete chtít)
  • SEO – optimalizace webových stránek
  • Internetová reklamní kampaň

Každá společnost by měla mít svůj vlastní firemní web, kde bude k dispozici jednoduchý popis služeb a kontakt. E-shop je vhodný především pro společnosti prodávající zboží s pevnou cenou. Umíme kvalitní webovou prezentaci vytvořit již od 6000Kč. Při stanovení ceny hraje roli počet stránek webu, použité řešení, rychlost dodání a způsob naplnění obsahu webu daty (textem). Obvyklá doba dodání se pohybuje od 2 do 4 týdnů v závislosti na rychlosti spolupráce s klientem.

Firemní e-mail zdarma

S webhostingovými službami poskytujeme automaticky firemní mail zdarma ve tvaru váštext@názevfirmy.cz  V současnosti disponuje e-mailovou schránkou takřka každý podnikatel. Samotná podoba e-mailové adresy může hrát klíčovou roli při rozhodování zákazníka, zda si službu či produkt u vás objedná. Například freemaily (na Seznam.cz, Centrum.cz apod.), které řada živnostníků používá, mohou zákazníka odradit, jelikož pak podnikatel vypadá neprofesionálně.

E-shop

Vlastní obchod na internetu je veliká zodpovědnost s ohledem na zpracování osobních údajů zákazníků jako jsou například i čísla kreditních karet. Majitelům e-shopů nabízíme kromě marketingu i bezpečnost a správu webu. Tvorba kvalitního e-shopu vám může v budoucnu ušetřit mnoho práce i peněz.

Webhosting a doména

Pokud chcete mít své stránky na internetu, jsou k tomu potřeba 2 základní věci: webhosting a doména. Webhosting zajišťuje fungování www stránek a jejich umístění na serveru poskytovatele. Ten vám za zvýhodněnou cenu rádi poskytneme. Aby uživatelé internetu Vaše www stránky viděli, je potřeba mít zaregistrovánu doménu (např. s názvem firmy – www.mojefirma.cz), kterou vám zajistíme podle vašeho přání.

SEO optimalizace

SEO označuje optimalizaci vyhledávacích strojů, tedy vyhledávačů na internetu. Šikovnou optimalizací tak můžete radikálně zvýšit počet návštěvníků vašich stránek a posunout vaše stránky před ty ostatní.

Internetový marketing

Internet je největší trh na světě – buďte na něm i vy! O propagaci Vašich www stránek se rádi postaráme.

Sociální sítě

Prezentace firmy na Facebooku a ostatních sociálních sítích je jeden ze způsobů komunikace se zákazníky. Pokud jsou tyto stránky úspěšně provozovány, zajišťují mezi lidmi povědomí o vaší společnosti a nabízených službách nebo zboží. Prezentaci na sociálních sítích můžeme zajistit za vás a vy zatím nerušeně podnikejte.

eBook

Prezentujete své výrobky nebo služby formou papírových katalogů nebo velkých PDF souborů zasílaných mailem? Pak využijete eBook – pošlete jen odkaz na internetové stránky, kde je umístněn váš eBook a zákazník si ho v klidu může kdykoliv prohlédnout na svém počítači nebo tabletu.

Našim klientům nabízíme zvýhodněné ceny za služby v oblasti tvorby a správy webových stránek. Zajistíme kvalitní webhosting a registraci domén. Webové stránky vytváříme od nejjednodušších statických, až po rozsáhlé prezentace.