+420 608 672 836
Virtuální kancelář Praha 10

 

 

Vyberte si tarif

Ceny jsou bez DPH.

1 ROK
2300 Kč
191 Kč/Měsíc
Vybrat
2 roky
3900 Kč
162 Kč/měsíc
Vybrat
3 roky
5100 Kč
141 Kč/měsíc
Vybrat
4 roky
6500 Kč
135 Kč/měsíc
Vybrat
Nastavte si tarif a doplňkové služby
Potřebujete více informací?
Příjem pošty* (zvolte jednu z možností)
Upozornění na došlou poštu (zvolte jednu z možností)
Přebírání pošty
Skenování pošty
Pronájem prostor
* označená pole jsou povinná.
Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Firmy-sidla_navrhMáte firmu, ale nechcete si platit stálou kancelář? Nevadí. I tak můžete získat pro své podnikání sídlo, které dostojí vašemu jménu a zajistí vám plnohodnotné postavení na trhu. Naše společnost nabízí službu pronájmu firemního sídla se vším, co k němu náleží –  v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti ČTK.

JAKO JEDINÍ V ČR GARANTUJEME NEJNIŽŠÍ CENU NA TRHU! 

Virtuální kancelář je ekonomicky výhodný způsob fungování klasické kanceláře, bez nutnosti přítomnosti na dané adrese. Virtuální kancelář je skvělou alternativou pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit náklady spojené se zřízením a chodem své vlastní kanceláře, ale zároveň si přejí mít k dispozici kvalitní a fungující administrativní služby.

PROČ SÍDLO OD NÁS?

Nabízíme sídlo firmy ve vlastní nemovitosti s veškerým komfortem pro podnikatele včetně pronájmů vybavených kanceláří, zasedacích a jednacích místnosti s Wi-Fi a občerstvením, právních služeb, tvorby webové prezentace, vedení účetnictví či tisku firemních materiálů. Naším cílem je poskytování pouze kvalitních služeb, naším krédem pak nízká cena a 100% spokojenost našich klientů. Naše služby jsou legální a v souladu s platnými zákony České republiky. Vážíme si našich klientů, proto neúčtujeme žádné skryté poplatky!

Získejte pro svou firmu prestižní pražskou adresu, zasedací místnosti, kávu a wifi.

Nevíte si rady s výběrem či jste již našli co potřebujete a chcete se zeptat na detaily? Neváhejte kdykoliv vytočit infolinku +420 608 672 836 a poraďte se se zkušenými odborníky, kteří vám pomohou zvolit tu správnou variantu.