+420 608 672 836
Virtuální kanceláře Praha 10, Praha 7

Praha 10: Žirovnická 3133/6, Praha 10

Vyberte si tarif

1 rok 150 Kč / měsíc
2 roky 140 Kč / měsíc
3 roky 125 Kč / měsíc
4 roky 110 Kč / měsíc

Ceny jsou bez DPH.

Máte firmu, ale nechcete si platit stálou kancelář? Nevadí. I tak můžete získat pro své podnikání sídlo, které dostojí vašemu jménu a zajistí vám plnohodnotné postavení na trhu. Naše společnost nabízí službu pronájmu firemního sídla se vším, co k němu náleží –  v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti ČTK.

JAKO JEDINÍ V ČR GARANTUJEME NEJNIŽŠÍ CENU NA TRHU! 

Virtuální kancelář je ekonomicky výhodný způsob fungování klasické kanceláře, bez nutnosti přítomnosti na dané adrese. Virtuální kancelář je skvělou alternativou pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit náklady spojené se zřízením a chodem své vlastní kanceláře, ale zároveň si přejí mít k dispozici kvalitní a fungující administrativní služby.

PROČ SÍDLO OD NÁS?

Nabízíme sídlo firmy ve vlastní nemovitosti s veškerým komfortem pro podnikatele včetně pronájmů vybavených kanceláří, zasedacích a jednacích místnosti s Wi-Fi a občerstvením, právních služeb, tvorby webové prezentace, vedení účetnictví či tisku firemních materiálů. Naším cílem je poskytování pouze kvalitních služeb, naším krédem pak nízká cena a 100% spokojenost našich klientů. Naše služby jsou legální a v souladu s platnými zákony České republiky. Vážíme si našich klientů, proto neúčtujeme žádné skryté poplatky!

Získejte pro svou firmu prestižní pražskou adresu, zasedací místnosti, kávu a wifi.

Nevíte si rady s výběrem či jste již našli co potřebujete a chcete se zeptat na detaily? Neváhejte kdykoliv vytočit infolinku +420 608 672 836 a poraďte se se zkušenými odborníky, kteří vám pomohou zvolit tu správnou variantu.

Plánujete důležité obchodní jednání nebo školení a nemáte k dispozici dostatečně reprezentativní prostory? Rádi vám pomůžeme!

Poskytneme vám nejen odpovídající prostory, ale i servis, který budete  potřebovat. Ať už půjde o administrativní přípravu, zajištění techniky nebo občerstvení.

Konferenční místnost k vašim službám

Kdykoli můžete prostor konferenční místnosti využít na schůzku nebo prezentaci pro své klienty. Stačí předem rezervovat vybranou místnost a udat počet hodin pronájmu. Prostory jsou moderně zařízené a disponují moderní technikou. Naše zasedací místnost nabízí plně funkční pracovní prostředí a zároveň působí opravdu profesionálně a luxusně. K tomu je samozřejmě náš školený personál připraven být vám pravou rukou a zajistit pro vaše hosty občerstvení, okopírovat materiály a podobně. Uděláte tak skvělý dojem na každého, koho budete chtít přivést!

  • Moderní technické zázemí
  • Školený personál
  • 500 Kč / hod.

Udělejte dojem na své obchodní partnery!

Neváhejte nás kontaktovat na tel.: +420 608 672 836.