+420 607 839 115
Office center Košická

Ať už jste na samém začátku hledání informací, nevíte si rady s výběrem či jste již našli co potřebujete a chcete se zeptat na detaily, neváhejte kdykoliv vytočit infolinku 607 839 115 a poraďte se se zkušenými odborníky, kteří vám pomohou zvolit tu správnou variantu.

TEL:  607 839 115 – JSME VÁM VŽDY K DISPOZICI

Webové stránky, domény, seo optimalizace, webhosting

Našim klientům nabízíme tvorbu webových stránek za zvýhodněné ceny. Kvalitní internetové stránky se vyplatí každému, kdo chce na internetu podnikat a prezentovat své produkty či služby.

  • Firemní webové stránky již od 6000,- Kč
  • Tvorba www stránek přesně pro váš obor podnikání za 14 dnů
  • Tvorba e-shopů
  • Webhostingové služby – vaše vlastní doména, firemní e-mail…
  • Webdesign dle vašich představ
  • Jednoduchá správa webu, kterou zvládnete i sami (pokud budete chtít)
  • SEO – optimalizace webových stránek
  • Internetová reklamní kampaň

 

Každá společnost by měla mít svůj vlastní firemní web, kde bude k dispozici jednoduchý popis služeb a kontakt. E-shop je vhodný především pro společnosti prodávající zboží s pevnou cenou. Umíme kvalitní webovou prezentaci vytvořit již od 6000Kč. Při stanovení ceny hraje roli počet stránek webu, použité řešení, rychlost dodání a způsob naplnění obsahu webu daty (textem). Obvyklá doba dodání se pohybuje od 2 do 4 týdnů v závislosti na rychlosti spolupráce s klientem.

Firemní e-mail zdarma

S webhostingovými službami poskytujeme automaticky firemní mail zdarma ve tvaru váštext@názevfirmy.cz  V současnosti disponuje e-mailovou schránkou takřka každý podnikatel. Samotná podoba e-mailové adresy může hrát klíčovou roli při rozhodování zákazníka, zda si službu či produkt u vás objedná. Například freemaily (na Seznam.cz, Centrum.cz apod.), které řada živnostníků používá, mohou zákazníka odradit, jelikož pak podnikatel vypadá neprofesionálně.

E-shop

Vlastní obchod na internetu je veliká zodpovědnost s ohledem na zpracování osobních údajů zákazníků jako jsou například i čísla kreditních karet. Majitelům e-shopů nabízíme kromě marketingu i bezpečnost a správu webu. Tvorba kvalitního e-shopu vám může v budoucnu ušetřit mnoho práce i peněz.

Webhosting a doména

Pokud chcete mít své stránky na internetu, jsou k tomu potřeba 2 základní věci: webhosting a doména. Webhosting zajišťuje fungování www stránek a jejich umístění na serveru poskytovatele. Ten vám za zvýhodněnou cenu rádi poskytneme. Aby uživatelé internetu Vaše www stránky viděli, je potřeba mít zaregistrovánu doménu (např. s názvem firmy – www.mojefirma.cz), kterou vám zajistíme podle vašeho přání.

SEO optimalizace

SEO označuje optimalizaci vyhledávacích strojů, tedy vyhledávačů na internetu. Šikovnou optimalizací tak můžete radikálně zvýšit počet návštěvníků vašich stránek a posunout vaše stránky před ty ostatní.

Internetový marketing

Internet je největší trh na světě – buďte na něm i vy! O propagaci Vašich www stránek se rádi postaráme.

Sociální sítě

Prezentace firmy na Facebooku a ostatních sociálních sítích je jeden ze způsobů komunikace se zákazníky. Pokud jsou tyto stránky úspěšně provozovány, zajišťují mezi lidmi povědomí o vaší společnosti a nabízených službách nebo zboží. Prezentaci na sociálních sítích můžeme zajistit za vás a vy zatím nerušeně podnikejte.

eBook

Prezentujete své výrobky nebo služby formou papírových katalogů nebo velkých PDF souborů zasílaných mailem? Pak využijete eBook – pošlete jen odkaz na internetové stránky, kde je umístněn váš eBook a zákazník si ho v klidu může kdykoliv prohlédnout na svém počítači nebo tabletu.

Našim klientům nabízíme zvýhodněné ceny za služby v oblasti tvorby a správy webových stránek. Zajistíme kvalitní webhosting a registraci domén. Webové stránky vytváříme od nejjednodušších statických, až po rozsáhlé prezentace.

V případě, že máte zájem o dané služby nebo máte speciální požadavky, kontaktujte nás.