Chat with us, powered by LiveChat
+420 608 672 836
Virtuální kanceláře Praha 10, Praha 7

Máte firmu, ale nechcete si platit stálou kancelář? Nevadí. I tak můžete získat pro své podnikání sídlo, které dostojí vašemu jménu a zajistí vám plnohodnotné postavení na trhu. Naše společnost nabízí službu pronájmu firemního sídla se vším, co k němu náleží –  v atraktivní lokalitě.

Virtuální kancelář je ekonomicky výhodný způsob fungování klasické kanceláře, bez nutnosti přítomnosti na dané adrese. Virtuální kancelář je skvělou alternativou pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit náklady spojené se zřízením a chodem své vlastní kanceláře, ale zároveň si přejí mít k dispozici kvalitní a fungující administrativní služby.

PROČ SÍDLO OD NÁS?

Nabízíme sídlo firmy ve vlastní nemovitosti s veškerým komfortem pro podnikatele včetně pronájmů vybavených kanceláří, zasedacích a jednacích místnosti s Wi-Fi a občerstvením, právních služeb, tvorby webové prezentace, vedení účetnictví či tisku firemních materiálů. Naším cílem je poskytování pouze kvalitních služeb, naším krédem pak nízká cena a 100% spokojenost našich klientů. Naše služby jsou legální a v souladu s platnými zákony České republiky. Vážíme si našich klientů, proto neúčtujeme žádné skryté poplatky!

Získejte pro svou firmu prestižní pražskou adresu, zasedací místnost včetně kávy a wifi zdarma.