Další informace – virtuální sídlo

K pronájmu virtuální kanceláře získáte kromě adresy a sídla firmy následující služby:

SPRÁVA A EVIDENCE POŠTY – poštu Vám přepošleme na korespondenční adresu. Stačí si vybrat z nabídky našich služeb k poskytnutí sídla – měsíční či týdenní přeposílání nebo dosílka od ČP a my ručíme za to, že Vám žádná pošta neunikne (záleží pouze na Vás, budete-li si přát například doručenou poštu naskenovat a zaslat e-mailem nebo si ji budete osobně vyzvedávat)

Můžete si také objednat:

  • WWW doménu, e-mail a webové stránky
  • tisk letáků, vizitek

Změna sídla společnosti v obchodním rejstříku

Je jedno, kde máte dosavadní sídlo, pomůžeme Vám se změnou a s přepsáním sídla.

 Jak zřídit virtuální sídlo?

1. Pro uzavření smlouvy nám sdělte:

název a IČO společnosti (u OSVČ jméno, příjmení), kterou u nás chcete umístit
kdo ze statutárních zástupců bude podepisovat smlouvu (je-li jich oprávněných více)
frekvenci plateb . Čím delší období zvolíte, tím nižší bude měsíční nájemné. Více zde
korespondenční adresu, mail, telefon

2. Na základě těchto údajů Vám připravíme smlouvu a pro potřeby zápisu sídla do OR souhlas s umístěním sídla a výpis z katastru nemovitostí.

3. Při podpisu smlouvy je třeba uhradit nájemné za 1 rok, 2 roky, 3 roky, nebo 4 roky.

4. Nemáte-li možnost dostavit se k nám k podpisu a úhradě první platby osobně, pošleme Vám smlouvy k podpisu a fakturu poštou. Platbu můžete provést i bankovním převodem. Jakmile budeme mít podepsanou smlouvu zpátky a platba bude připsána na našem účtu, zašleme Vám souhlas s umístěním sídla a výpis z katastru nemovitostí na uvedenou korespondenční adresu. Pro urychlení lze zasílat souhlas s umístěním sídla i na dobírku, pak jej obdržíte druhý den poštou.

5. Smlouvu si založíte (je pro Vás), ověřený souhlas odevzdáte spolu s ohlášením místa podnikání na Živnostenský úřad u OSVČ nebo u firem na obchodním rejstříku (pravděpodobně tedy předáte notáři, který Vám dělá návrh pro vklad)

Poskytnutí sídla nejrychleji

Poskytneme sídlo pro Vaši společnost v rekordním čase. Potřebujete poskytnout sídlo ještě dnes? Pro nás to není problém. Kontaktujte nás a domluvte si nejbližší možný termín podpisu smlouvy o poskytnutí sídla.

Úspory při poskytnutí sídla

Ušetřete nemalé prostředky na pronájmu a provozu vlastní kanceláře v Praze. Poskytnutí sídla Vaší společnosti v naší nemovitosti je levné a rychlé. Podnikat pak můžete klidně z domova.

Mohlo by Vás zajímat – kontroly FÚ v Praze jsou průměrně jednou za 165 let, oproti menším městům a obcím, kde jsou prováděny jednou za 2 až 3 roky. Je poměrně známo, že v Praze je mnoho firem a jejich sídel. A proto je jasné, že námi poskytované sídlo patří mezi statisticky nejlepší lokality, kde lze poskytnout sídlo společnosti. A to jak z důvodu prestižní adresy, tak i vzhledem k četnosti kontrol finančního úřadu.

Příjem pošty doručené na sídlo firmy

Doporučujeme našim klientům zřízení dosílky všech poštovních služeb na adresu dle vlastního výběru. Tuto službu si můžete aktivovat na České poště. Výhodou je, že veškeré doporučené dopisy i dopisy do vlastních rukou dostanete přímo na kontaktní adresu nebo na místní poštu. Klientům, kteří nemají o dosílku zájem, je možné zajistit přebírání a přeposílání pošty přímo nebo její skenování a zasílání emailem, to vše v rámci služby virtuální kanceláře.  Samozřejmostí je možnost vyzvednutí doručené pošty u nás v kanceláři po předchozím sjednání termínu.

Kde bude vaše nové sídlo společnosti?

Poskytnutí sídla je na prestižní adrese území Prahy 10 (Žirovnická 3133/6 106 00). A to za opravdu nízkou cenu poskytnutí sídla. Poskytnutí sídla v jedné z nejlepších lokalit Prahy, i z hlediska kontrol FÚ.

Garance nejnižší ceny – podmínky:

Pokud najdete poskytovatele virtuálních kanceláří s nižší cenou, informujte nás o tom. My situaci ověříme a pokud bude skutečně cena nabízená konkurencí nižší, tak Vám nabídneme lepší – výhodnější – nabídku.

◦ Musí se jednat o stejný druh služby (tj. založený na stejných parametrech), služba musí být ve stejné kvalitě, v obdobném či shodném provedení, musí být u společnosti mající zveřejněné IČ s názvem dle obchodního nebo živnostenského rejstříku.

◦ Do ceny služby musí být započteny i veškeré související poplatky (jednorázové, poplatky za služby, atd.).

Jsme profesionálové, snažíme se vždy nabídnout a zajistit nejlepší podmínky.

Garance nejnižší ceny je tady pro Vás – Virtuální kancelář Žirovnická!