+420 608 672 836
Virtuální kancelář Praha 10

Proč nemít sídlo firmy doma?

- nebudou k vám chodit úředníci státní správy, exekutoři, nespokojení zákazníci,

– nebudete vystavovat nebezpečí rodinu:  kontakt se veřejností a orgány státní správy v bytě/domě není příliš bezpečný,

– nebudete vystavovat nebezpečí majetek: exekutoři zabavují majetek dlužníka na adrese firmy a nezkoumají, zda je majetek firmy nebo jeho blízkých,

– sídlo v bytě na prestiži podnikateli nepřidá.

Finanční správa profesionální poskytovatele virtuálních sídel respektuje

Virtuální sídlo, které nabízí klientům pouze poštovní schránky dnes již neobstojí. Profesionální virtuální sídlo je místo, kam je možné doručovat poštu, kde je kontaktní osoba a na adrese mohou probíhat jednání, valné hromady, lze zde provést kontrolu FÚ a to vše v důstojných a vybavených prostorách. Tyto virtuální kanceláře pak daňová správa akceptuje.

Virtuální sídlo je komfortnější a hospodárnější než běžná kancelář

Virtuální sídlo poskytnuté kvalitním dodavatelem spolu se službami zajišťujícími zákonné povinnosti, je plnohodnotnou, avšak hospodárnější a komfortnější alternativou k běžné kanceláři.  Office Center Košická se řadí k TOP poskytovatelům a navíc zajišťuje i veškerý servis pro podnikatele od účetnictví po právní poradenství pod jednou střechou.

Nejlevnější sídlo firmy v Praze za 59Kč najdete ve Vršovicích

Virtuální kancelář v Praze za 59Kč, profesionální servis – vyřizování pošty, zakládání společností (s.r.o. 16900Kč na klíč), krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří, právní, účetní a daňové poradenství, tisk reklamních materiálů – vše pod jednou střechou v Office Center Košická. Chovejte se jako řádný hospodář a pořiďte si nejlevnější sídlo firmy v Praze 10 právě u nás.

Podnikání z pláže, z obýváku nebo z hor? Pak s virtuální kanceláří!

Jak může legálně podnikatel ušetřit až statisíce? S virtuální kanceláří za 59Kč měsíčně snadno. Pokud nepotřebujete reprezentativní prostory každý den, pak si pořiďte virtuální sídlo firmy v centru Prahy za pakatel. Ušetřené prostředky investujte do sebe a svého podnikání. Ve svém virtuálním sídle můžete mít k dispozici vybavené kanceláře vč. pc, wifi, projektoru, občerstvení. Kromě kanceláří poskytujeme kompletní služby podnikatelům – od zakládání společností, přes účetnictví a daňové poradenství, až po tisk propagačních materiálů či webové prezentace.

Začínáte podnikat? Co virtuální kancelář?

Virtuální kancelář je chytrým řešením pro všechny podnikatele, kteří chtějí ušetřit náklady za klasickou kancelář. Sídlo firmy na virtuální adrese je ekonomicky výhodný a moderní způsob fungování klasické kanceláře.  Na trhu je velká nabídka virtuálních sídel, nejlevnější sídlo společnosti (i pro OSVČ) je v Praze od 59Kč v OCK Košická, které nabízí kvalitní administrativní a všechny ostatní služby podnikatelům pod jednou střechou . Jak poznat kvalitní virtuální kancelář najdete v našich aktualitách.

Sídlo firmy – virtuální kancelář – na co si dát pozor?

- hledejte poskytovatele s vlastní nemovitostí,
– pozor na skryté poplatky ve smlouvě, vždy si ji prostudujte předem,
– pozor na ceny uvedené bez DPH,
– pozor na ceny za zasílání pošty, mnohdy jsou uvedeny například za scan pouze 1 listu z několikastranného dokumentu, vše řádně před podpisem prostudujte,
– pozor na různé ručitele, kteří jsou požadováni,
– prohlédněte si jednací místnosti, které máme k dispozici například pro jednání s klienty a za jakou cenu,
– před podpisem smlouvy ji řádně pročtěte, nejlépe si ji nechte zaslat předem k prostudování, případně konzultujte nejasné body s právníkem,
– nechte si zaslat fotografii řádného označení společnosti na budově, pokud osobně sídlo firmy nenavštívíte.
Řádný poskytovatel virtuálních sídel, nebo sídel pro OSVČ rád poskytne podklady před podpisem smlouvy a ukáže kanceláře, které máte v budově k dispozici, případně je zašle vyfocené.

Pro začátek podnikání nepotřebujete půjčky. Sídlo za 59Kč zvládne každý!

Začínáte podnikat a chcete mít nejnižší možné náklady? Nabízíme vám sídlo firmy jen za 59Kč měsíčně.  Snížení nákladů u podnikání zajímá každého, virtuální kanceláře jsou skvělou volbou. K dispozici máte vybavené kanceláře pro jednání s klienty, řádné označení budovy a přebírání pošty je samozřejmostí, stejně jako konečné ceny vč. DPH a bez skrytých poplatků. Pod jednou střechou můžete založit s.r.o. na klíč na 16990Kč, získat sídlo, mít právní, daňový a účetní servis, www stránky, letáky, katalogy, časopisy – vše pro úspěšné podnikání. Pro začátek vašeho podnikání nepotřebujete půjčky. Stačí nápad, vyřídit IČO a můžete začít!